Tellimine

Kuidas tellida ja kaupa kätte saada?

Talutooteid saad tellida iga päev. Tarneringid (KOJU KÄTTE) Tallinnas toimuvad teisipäeviti ning Rakveres kolmapäeviti.

NB! Tellitud kauba toome sulle koju transporditasuta.

Kuni REEDEL kella 16:00-ni tellitud tooted saad kätte algava nädala teisipäeval.

See on vajalik eelkõige lühikese säilivusajaga toodete jaoks - Sinu tellitud tooted tehakse valmis vahetult enne kaubaringi. Tasumine kauba kättesaamisel pangakaardiga autojuhi käes olevas makseterminalis või sularahas.

Kuidas tellimine käib?

TT Keskuses on jooksvalt kuni REEDE kl 16-ni võimalik tellida kaupu teisipäevaks.

Kui oled tellimuse edukalt esitanud, saad sellekohase kinnituse. Kauba saab kätte meie kaubaringiga teisipäeval. Kojukanne on alates kella 17-st. Juhul, kui soovid kaupa kätte saada oma töökohas, siis märgi tellimuse vormistamisel teine aadress, töökoha aardess ja toome kauba kohale sel aadressil tööpäeva jooksul.

Kuidas ma kauba eest tasun?

Kui oled kauba e-poest tellinud, saad ttkeskus.ee-st kinnituse. Seal on Sinu tellitud tooted näha, kaalukaubal on oletatav kogus ja hind. Kui kaup on komplekteeritud ja tarnering on sinuni jõudnud on võimalus maksta sularahas või pangakaardiga (autojuhi käes oleva maksetrminali kaudu nagu poes). Kojutellimuse puhul saad arve tegelike koguste kohta koos kaubaga. Soovi korral saadame arve e-postiga, sellisel juhul kirjuta tellimuse vormistamisel 6-nda sammu „makseviis“ lisaväljale: soovin arvet e-postiga.

Kui ma olen kauba tellinud, kuid selgub ootamatult, et ma ei saa kaupa teisipäeva õhtul vastu võtta?

Siis saad tellida kauba näiteks oma töökohta tööaja jooksul s.o. 9:00-17:00 vahel. Sellisel juhul lisandub kaubale transporditasu 3,84 eurot. Kui ka see võimalus ei sobi, leiame muu viisi, kuidas kaup sinuni toimetada. Erilahenduste puhul lisandub kaubatarnele transporditasu 3,84 eurot. Kui oled sellises olukorras, siis võta meiega kindlasti ühendust telefoni teel (nr. 56 818 560).

Tugiteenuste Keskus OÜ © 2017